نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

اگر نگران از بین رفتن تلویزیون پاناسونیک LED خود هستید، پس تنها نیستید. چشمک زدن، چشمک زدن، خطوط تار، و علائم مختلف دیگر ممکن است نشانه‌ای از این باشد که زمان آن رسیده است که یک جایگزین داشته باشید. خوشبختانه، شما می توانید بسیاری از مشکلات را بدون دریافت مشکل جدید برطرف کنید. با این وجود، مهم است که بدانید چه زمانی چیزی اشتباه است. علائم و نشانه های یک تلویزیون پاناسونیک LED در حال مرگ عبارتند از: کسل کننده، محو شده، چشمک زن، صفحه نمایش خط دار و خدمات ارتباطی با تاخیر. مشکلات دیگر عبارتند از رنگ‌های مخدوش، پیکسل‌های مرده و لبه‌های سوخته. اگرچه نادر است، اما یکی دیگر از علائم شامل صداهای با صدای بلند از صفحه است. در طول این مقاله، اطلاعات زیر را در مورد نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED خواهید آموخت.

نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED

نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED و زمان زیاد روشن شدن

شاید چشمگیرترین بخش داشتن یک تلویزیون پاناسونیک LED این است که آنها همه کارها را تقریباً فوری انجام می دهند. ارتباط از راه دور بلافاصله پاسخ می دهد، پیکسل ها با رنگ روشن می شوند و تصاویر واضح هستند. متأسفانه، این امر باعث می شود که شما به راحتی متوجه مسائل کوچک مانند زمان انتظار طولانی شوید.

در نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED اگر تلویزیون پاناسونیک را روشن کنید و برای همیشه طول بکشد، ممکن است مشکل از راه دور باشد. سیگنال باید قوی و رفع انسداد باشد. با این حال، این معمولاً نشانه یک تلویزیون پاناسونیک LED در حال مرگ است. پیکسل ها قادر به پاسخگویی به دستور نیستند، که باعث می شود فرسوده و کسل کننده به نظر برسند.

هنگامی که یک تلویزیون پاناسونیک LED را روشن می کنید، باید منتظر تصاویر باکیفیت باشید که فورا نمایش داده شوند. اگر چیزی غیر از آن دریافت می کنید (همانطور که در سراسر این صفحه خواهید دید)، این نشانه بزرگی است که باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. از آنجایی که این روزها تلویزیون پاناسونیک ها به شدت مهر و موم شده اند، انجام تعمیرات می تواند سخت باشد.

صفحه نمایش کسل کننده

هیچ کس نمی خواهد به صفحه نمایش کسل کننده تلویزیون پاناسونیک نگاه کند. بزرگ‌ترین دلیلی که مردم می‌خواهند روی تلویزیون پاناسونیک‌های LED سرمایه‌گذاری کنند این است که می‌خواهند تصاویر پر جنب و جوش، روشن و با جزئیاتی را که توسط در شرکت‌های بی‌شماری وعده داده شده است، داشته باشند. مگر اینکه تعداد پیکسل های تلویزیون پاناسونیک کم باشد (که در مورد صفحه نمایش های LED بسیار نادر است، به خصوص آنهایی که در پنج سال گذشته تولید شده اند)، ممکن است نیاز به یک صفحه جدید داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید   8 نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک

در اینجا سه ​​دلیل کسل کننده بودن صفحه نمایش تلویزیون پاناسونیک LED آورده شده است:

  1. از بین رفتن لامپ های رنگی می تواند دلیل بزرگی برای مات شدن صفحه نمایش باشد. این می تواند نتیجه یک صفحه نمایش قدیمی باشد. لامپ‌های ال‌ای‌دی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای مدت طولانی دوام بیاورند، اما مانند سایر صفحه‌های تلویزیون پاناسونیک، برای همیشه دوام نخواهند داشت.
  2. هنگامی که شخصی به تلویزیون پاناسونیک برخورد می کند، آن را می زند یا با چیزی تیز به آن ضربه می زند، ممکن است لامپ ها بشکند یا آسیب ببیند. این فرآیند منجر به یک صفحه نمایش کسل کننده می شود زیرا تعمیر داخل تلویزیون پاناسونیک های مدرن تقریبا غیرممکن است.
  3. خاموش شدن خورشید شوخی نیست. اگر تلویزیون پاناسونیک شما در زیر نور مستقیم خورشید قرار گیرد، می تواند به سرعت صفحه نمایش را مات کند. مانند لباس‌هایی که از نور آفتاب استفاده می‌کنند، صفحه‌های LED نیز می‌توانند مات شوند و رنگ‌هایشان از بین برود.

خرابی تلویزیون

محو شدن تصویر به طور تصادفی

در نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED آیا تا به حال شده که شروع به تماشای تلویزیون پاناسونیک کنید و ناگهان خاموش شود؟ محو شدن نیز یک مسئله رایج است. هر دوی این مشکلات مربوط به تلویزیون پاناسونیکی است که در راه خروج است. اگر تلویزیون پاناسونیک شما همیشه محو می شود یا به طور تصادفی با وضوح بسیار پایین تری کاهش می یابد، احتمالاً عمر طولانی تری نخواهد داشت. شما باید ظرف چند ماه یک مجموعه جدید تهیه کنید.

خبر خوب این است که، اگر برایتان مهم نیست، می توانید طول عمر یک تلویزیون پاناسونیک رنگ و رو رفته را برای مدت طولانی افزایش دهید. بزرگترین مشکل زمانی است که به طور تصادفی شروع به محو شدن می کند و خود را خاموش می کند. اگر این مشکل رخ دهد، پس کار زیادی نمی توانید انجام دهید. به محو شدن ادامه می دهد و اغلب خاموش می شود تا زمانی که بیش از چند ثانیه دوام نیاورد.

این مطلب را از دست ندهید   بررسی Panasonic TX-49dx650b

اگر هنگام شروع خطا متوجه شدید، ممکن است بتوانید آن را ذخیره کنید. تعمیرکاران تلویزیون پاناسونیک زیادی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند از پس این مشکل برآیند. ممکن است بتوانید به جای هزاران دلار مورد نیاز برای تعویض تلویزیون پاناسونیک های LED بزرگ و درجه یک، 50 تا 100 دلار خرج کنید.

پلک زدن بیش از حد

در نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED مشابه علامت قبلی، اگر تلویزیون پاناسونیک شما به طور تصادفی چشمک می زند، ممکن است مشکل جدی در دستان خود داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است مانند یک پلک زدن به نظر برسد. بسیاری از مردم این موضوع را از دست می دهند زیرا آنقدر ناگهانی و تصادفی است که آن را با نور سوسوزن اشتباه می گیرند. متوجه خواهید شد که بیشتر اوقات اتفاق می افتد، یعنی زمانی که باید آن را برطرف کنید.

بسیار شبیه یک صفحه نمایش محو شده، اگر در مراحل اولیه آن را بگیرید، می توانید آن را تعمیر کنید. اگر این کار را انجام ندهید، تلویزیون پاناسونیک خاموش می شود، رنگ آن تغییر می کند یا کاملاً از بین می رود. پلک زدن به دلیل سلول های در حال مرگ یا سوسو زدن لامپ های LED ایجاد می شود. هرچه تعداد لامپ‌های بیشتری محو شوند، پلک زدن بیشتری خواهید داشت. به خاطر داشته باشید که چشمک زدن می تواند در یک نقطه متمرکز شود یا در سراسر تلویزیون پاناسونیک پخش شود.

اگرچه آنقدر معمول نیست، چشمک زدن ممکن است در اطراف لبه های تلویزیون پاناسونیک رخ دهد. از آنجایی که گاهی اوقات لامپ ها در نزدیکی دو طرف، بالا و پایین صفحه نمایش تحت فشار قرار می گیرند، قرارگیری نامناسب می تواند باعث شود که برق آنها خیلی زودتر از آنچه باید قطع شود.

نمایندگی تلویزیون

فلاش های متمرکز

در نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED همچنین ممکن است متوجه چشمک زدن در یک نقطه از صفحه شوید. این دوره‌های متمرکز فلاش، چشمک زدن، کدر شدن و موارد مشابه می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که سلول‌های تلویزیون پاناسونیک شما خیلی خوب به نظر نمی‌رسند. آنها یک علامت مشخص از یک تلویزیون پاناسونیک در حال مرگ هستند، صرف نظر از اینکه LED یا هر نوع تلویزیون پاناسونیک دیگری باشد.

این مطلب را از دست ندهید   صفحه سیاه تلویزیون پاناسونیک TCL

فلاش ها معمولاً جای سنتی ندارند که نشان داده شوند. گاهی اوقات آنها در سمت راست پایین صفحه هستند، گاهی اوقات آنها مستقیماً از وسط می روند. آنچه قابل پیش بینی است الگو است. معمولاً از خوشه هایی به شکل دایره ای کوچک تشکیل شده است. باز هم، این فلاش های متمرکز خیلی بزرگتر از چند اینچ نیستند، اگر اینطور باشد.

وقتی این فلاش ها را می بینید، نوبت به یک تلویزیون پاناسونیک جدید می رسد. بسیار نادر است که بتوانید این مشکل را برطرف کنید. خوشبختانه، اکثر صفحه نمایش های تلویزیون پاناسونیک LED با کیفیت بالا به گونه ای طراحی شده اند که سال ها بدون هیچ نشانه ای از این مشکل معمولی کار کنند.

کاهش کیفیت صدا

در نشانه مرگ تلویزیون پاناسونیک LED اکثر تلویزیون پاناسونیک های مدرن دارای بلندگوهای داخلی، به ویژه مجموعه های LED بالا هستند. اگر بلندگوها شروع به از کار افتادن کنند، به این معنی است که تلویزیون پاناسونیک در حال خروج است. دلایل متعددی برای عدم کیفیت صدا وجود دارد، از جمله دو مشکل زیر:

  • پخش صدا با صدای زیاد از طریق بلندگوها باعث می شود که آنها از بین بروند. بسیاری از مردم در مورد پخش بلندگوها با نویز زیاد شنیده اند که باعث خراب شدن قطعات داخلی می شود. تلویزیون پاناسونیک های LED از چنین مسائلی مصون نیستند.
  • دکمه های کنترل از راه دور یا روی صفحه با تلویزیون پاناسونیک ارتباط برقرار نمی کنند. این مشکلات را می توان با کار با ریموت یا گیرنده برطرف کرد. در این مورد معمولاً مجبور نیستید یک تلویزیون پاناسونیک کاملاً جدید بخرید.

بیشتر بدانید: آسیب قطع شدن برق به تلویزیون

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

بررسی Panasonic TX-49dx650b

بررسی Panasonic TX-49dx650b

پاناسونیک 49dx650b با قیمت مناسب، شواهد بیشتری از سرعت رایج شدن تلویزیون های 4K/UHD است. شما یک سیستم تلویزیون هوشمند مبتنی بر فایرفاکس را در

ادامه مطلب »