نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تلویزیون پاناسونیک شما برای بیش از یک دهه دوست وفادار شما و نقطه کانونی اتاق نشیمن شما بوده است، اما اخیراً کمی متفاوت عمل کرده است. دیگر آن تصویر قابل اعتماد و واضح را با همان سرعتی که در تمام آن سال‌ها استفاده می‌کرد، ارائه نمی‌کند. تلویزیون پاناسونیک شما ممکن است به پایان عمر خود برسد. چه نشانه هایی وجود دارد که تلویزیون پاناسونیک شما در حال مرگ است؟ در این نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک مورد بررسی قرار می گیرد.

نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک

نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک و خاموشی به طور تصادفی

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک اگر در وسط تماشای سریال های مورد علاقه خود هستید که فقط صفحه تلویزیون پاناسونیک به طور تصادفی خاموش شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که تلویزیون پاناسونیک شما در حال مرگ است. قبل از اینکه وحشت کنید، مطمئن شوید که دلیل دیگری برای سیاه شدن ناگهانی صفحه تلویزیون پاناسونیک شما وجود ندارد.

بررسی کنید که تایمر خواب دستگاهتان روشن نباشد یا اگر از کابل HDMI استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که رایانه شما خاموش نشده است.

همچنین، بررسی کنید که کابل‌های برق به درستی وصل شده باشند. اگر از نوار برق استفاده می‌کنید، با وصل کردن مستقیم تلویزیون پاناسونیک به پریز دیواری، مطمئن شوید که ایراد ندارد.

خاموش شدن تصادفی تلویزیون پاناسونیک شما یک یا دو بار می تواند به دلیل قطع برق باشد، اما اگر این اتفاق مکرر رخ دهد، ممکن است زمان تعویض آن فرا رسیده باشد.

تصویر تار

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک اگر کیفیت تصویر تلویزیون پاناسونیک شما مانند قبل نیست، تلویزیون پاناسونیک شما ممکن است درب مرگ را بکوبد. توجه کنید که تصویر تار، مبهم یا محو است.

این اغلب به این دلیل اتفاق می افتد که تلویزیون پاناسونیک برای مدت طولانی در زیر نور مستقیم خورشید یا زیر یک لامپ خشن قرار گرفته است. این نور می تواند تصویر را کمرنگ کند و در نتیجه تصویری با وضوح پایین ایجاد کند.

این همچنین می‌تواند به دلیل از کار افتادن نور پس‌زمینه باشد که باعث می‌شود تلویزیون پاناسونیک به‌درستی نور صفحه نمایش را دشوار کند.

با این حال، صفحه نمایش تار تلویزیون پاناسونیک شما می تواند به دلیل اتصال ضعیف اینترنت یا ماهواره باشد که تصویری مبهم ارائه می دهد. قبل از سفارش تلویزیون پاناسونیک جدید، مطمئن شوید که سیگنال Wi-Fi شما ایمن است و ظرف ماهواره شما به درستی قرار گرفته است.

این مطلب را از دست ندهید   عمده علت کار نکردن تلویزیون پاناسونیک

همچنین، سعی کنید تلویزیون پاناسونیک خود را مجددا راه اندازی کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر. اگر مشکلات همچنان پابرجاست، نشانه‌ای است که تلویزیون پاناسونیک شما شروع به انقضا کرده است.

صدای تروق تلویزیون پاناسونیک شما در حال پخش

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک هنگامی که تلویزیون پاناسونیک شما روشن است صدای ترق یا وزوز دائمی منتشر می کند می تواند نشان دهنده این باشد که سخت افزار داخلی آن به درستی کار نمی کند.

اگرچه طبیعی است که تلویزیون پاناسونیک هنگام روشن یا خاموش شدن به دلیل تغییرات دما، این صداها را ایجاد کند، اما صدای ترق خوردن تلویزیون پاناسونیک هنگام روشن شدن و گرم شدن آن نشانه خوبی نیست.

قبل از شروع به انجام مقدمات تشییع جنازه، مطمئن شوید که این صدا نتیجه چیز دیگری نیست. اطمینان حاصل کنید که تلویزیون پاناسونیک درست زیر یا در کنار بخاری یا واحد تهویه مطبوع قرار نگرفته است و همه دریچه‌های آن از گرد و غبار خالی است. برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد تلویزیون پاناسونیک، چیز نرمی را روی تلویزیون پاناسونیک نکشید.

بررسی کنید که تلویزیون پاناسونیک صاف و صاف باشد. اگر به تازگی یک پایه دیواری یا سقفی نصب کرده اید، صدای ترق می تواند نشان دهنده کج بودن تلویزیون پاناسونیک باشد.

تعمیرات تلویزیون

نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک و نقاط چشمک زن

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک نقاط چشمک زن متمرکز روی تلویزیون پاناسونیک شما نه تنها حواس را پرت می کند، بلکه نشانه ای از این است که تلویزیون پاناسونیک شما یک پا (یا کابل برق!) در قبر دارد.

این نقاط ممکن است اغلب در همان قسمت از صفحه نمایش یا به طور تصادفی در اطراف صفحه ظاهر شوند و در نتیجه محو شدن لامپ های پروژکتور شما باشد.

بهتر است بررسی کنید که کابل‌ها و منبع ورودی تلویزیون پاناسونیک شما ثابت هستند، زیرا شل بودن کابل‌ها می‌تواند باعث چشمک زدن صفحه نمایش شود. اگر از کابل HDMI برای اتصال به منبع ورودی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که هر دو در شرایط خوبی هستند و به طور ایمن وصل شده‌اند.

این مطلب را از دست ندهید   بررسی تلویزیون پاناسونیک OLED TV TH-55JZ1000M

سعی کنید تلویزیون پاناسونیک را به مدت 15 دقیقه از برق جدا کنید، سپس آن را دوباره وصل کنید و دوباره راه اندازی کنید. اگر تلویزیون پاناسونیک هوشمندی دارید که به وای فای متصل است، مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما پایدار است.

هنگامی که پیشنهادات بالا را دنبال کردید و تأیید کردید که تلویزیون پاناسونیک شما هنوز سوسو می‌زند، وقت آن است که کیف پول خود را بیرون بیاورید یا برای تعویض با سیاست گارانتی مشورت کنید.

نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک و صدا فازی (یا کاملاً متوقف)

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک کیفیت صدای بلندگوها به مرور زمان کاهش می‌یابد، به خصوص اگر عادت داشته باشید که ساعت‌ها موسیقی یا فیلم را با صدای بلند پخش کنید.

بلندگوهای تلویزیون پاناسونیک در حال مرگ ممکن است مبهم به نظر برسند و درک آنچه افراد روی صفحه می‌گویند دشوار باشد. سطح صدای آن‌ها نیز می‌توانست کاهش یابد و مجبور شوید صدا را به حداکثر برسانید تا حرف‌های شخصیت‌ها را بشنوید.

از طرف دیگر، می توانید متوجه شوید که بلندگوها به طور کامل کار نمی کنند. اگرچه می توانید یک بلندگوی خارجی را از طریق سیم AUX یا بلوتوث به دستگاه خود وصل کنید، اما وضعیت تلویزیون پاناسونیک شما همچنان بدتر می شود.

وجود بلوک های رنگی روی صفحه

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک آیا بلوک های بزرگ سیاه، آبی، صورتی و زرد در سراسر صفحه نمایش شما وجود دارد؟ آیا آنها تغییر می کنند اما هرگز کاملاً ناپدید نمی شوند؟

سعی کنید تمام کابل ها از جمله کابل ماهواره را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تنظیم کنید. قبل از روشن کردن دوباره تلویزیون پاناسونیک خود را به مدت 15 دقیقه از برق جدا کنید.

اگر راه‌اندازی مجدد تلویزیون پاناسونیک و ایمن کردن کابل‌ها مشکل را برطرف نکرد، ممکن است تلویزیون پاناسونیک شما از بین رفته باشد. امکان رفع این مشکل وجود دارد، اما بسته به تکنسین تلویزیون پاناسونیک شما ممکن است به اندازه خرید یک واحد جدید هزینه داشته باشد. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که بلوک ها برنگردند و به احتمال زیاد مشکلات اضافی در سخت افزار داخلی وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید   رایج ترین مشکلات تصویری و صوتی تلویزیون پاناسونیک

کند بودن روشن شدن صفحه نمایش

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک صفحه‌های تلویزیون پاناسونیک معمولاً باید نسبتاً سریع روشن شوند، بنابراین روشن شدن طولانی‌مدت صفحه‌نمایش نشانه خوبی نیست. همچنین ممکن است متوجه شوید که اگرچه نشانگر چراغ LED روشن می شود، اما صفحه نمایش شما تاریک می ماند.

یکی از دلایل این امر می تواند خرابی خازن باشد. اگرچه تعمیر خازن تلویزیون پاناسونیک در خانه امکان پذیر است، اما بهتر است این کار را به متخصصان بسپارید. در صورت لمس، خازن دستگاه الکتریکی می تواند کشنده باشد زیرا مقدار زیادی برق را حمل می کند.

زندگی شما ارزش فدا کردن برای نجات تلویزیون پاناسونیک هایتان را ندارد. بنابراین، یا با یک تکنسین با تجربه تماس بگیرید یا یک تلویزیون پاناسونیک جدید بخرید.

پورت ها خراب

در نشانه خرابی تلویزیون پاناسونیک شما هزار بار کابل HDMI را در درگاه مربوطه خود قرار داده اید، اما تلویزیون پاناسونیک ورودی را ثبت نمی کند. از آنجایی که هر پورت کار نمی کند، باید بپذیرید که در حال نبرد باخت هستید.

بررسی کنید که تلویزیون پاناسونیک شما روی منبع ورودی صحیح تنظیم شده باشد و همه پورت های موجود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آیا کار می کنند یا خیر. از کابل دیگری استفاده کنید و نتیجه را ببینید.

کار نکردن یک پورت پایان دنیا نیست، اما خرابی چندین پورت می تواند استفاده از تلویزیون پاناسونیک شما را بسیار چالش برانگیز کند.

شما می توانید کابل های خود را از طریق آداپتور وصل کنید، اما دو دلیل وجود دارد که چرا این یک راه حل طولانی مدت نیست. به عنوان مثال، آداپتورها تمایل دارند سیگنال بین منبع ورودی و تلویزیون پاناسونیک را کاهش دهند، این می تواند باعث شود صفحه نمایش شما دچار مشکل شود، اتصال ناگهانی آن قطع شود و تاریک شود.

ثانیاً، اگر یک پورت از بین رفته باشد، احتمال زیادی وجود دارد که پورت‌های فعال دنبال شوند. اگرچه آداپتورها یک رفع سریع عالی هستند، زمان آن رسیده که با موسیقی روبرو شوید. تلویزیون پاناسونیک شما به سرعت محو می شود.

بیشتر بدانید: 8 مشکل تلویزیون

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یازده =

بررسی Panasonic TX-49dx650b

بررسی Panasonic TX-49dx650b

پاناسونیک 49dx650b با قیمت مناسب، شواهد بیشتری از سرعت رایج شدن تلویزیون های 4K/UHD است. شما یک سیستم تلویزیون هوشمند مبتنی بر فایرفاکس را در

ادامه مطلب »